Pinautomaat via de leerlingenraad

Nieuws
Leerlingen op de Praktijkschool Apeldoorn kunnen in de pauzes gezonde producten kopen in de kantine. Dit wordt veel gedaan! De vraag vanuit de leerlingen was om dit ook te kunnen betalen via een pinautomaat. Hier zijn wij als leerlingenraad mee aan de slag gegaan. Met succes, want er is een pinautomaat aangeschaft. Wij zijn gestart met het maken van een plan. Hier hebben we de voor- en nadelen van een pinautomaat op een rijtje gezet. Ook hebben wij gekeken of er een pinautomaat op de kassa aangesloten kon worden. Wij hebben het juiste type pinautomaat kunnen vinden. Na het delen van de informatie binnen de leerlingenraad hebben we het ook besproken met de kookleraar op onze school. Meneer van het Erve ziet er ook de voordelen van in en sluit zich aan bij het plan om er één aan te schaffen. Tot slot zijn wij met de directeur, mevrouw Franken, in gesprek gegaan om haar te kunnen overtuigen van het idee en plan. Zij vindt het een goed idee en goed uitgewerkt plan en er is daarom inmiddels een pinautomaat aangeschaft voor de school. Deze hebben een paar leerlingen van de leerlingenraad mogen overhandigen aan meneer van het Erve. De leerlingen kunnen vanaf 18 januari met de pin betalen. Namens de leerlingenraad, Groet, Enzo

17 januari 2022

Ook interessant

Nieuws
Open huis en Doemiddag

Open huis en Doemiddag

Nieuws
Informatieavond voor groep 8 Sprengeloo

Informatieavond voor groep 8 Sprengeloo

Nieuws
Nieuwe collega’s op de Praktijkschool Apeldoorn stellen zich voor

Nieuwe collega’s op de Praktijkschool Apeldoorn stellen zich voor