Praktijkschool Apeldoorn behaald weer de zilveren Gezonde Kantineschaal

Nieuws
Op 4 februari zijn door het voedingscentrum weer de kantineschalen uitgereikt. De praktijkschool Apeldoorn heeft voor het 2e jaar de zilveren schoolkantine schaal bemachtigd. De Praktijkschool Apeldoorn heeft een route ingezet om het certificaat gezonde school te verkrijgen. Dit is inmiddels gelukt voor sport en bewegen en voeding. Eén van de criteria om een gezonde school te zijn is het hebben van een gezonde schoolkantine volgens de richtlijnen van het Voedingscentrum. Onze zilveren kantine: • Voldoet aan de vier basisregels; • Bestaat voor 60% of meer uit betere keuzes bij het uitgestalde aanbod; • Bestaat voor 60% of meer uit betere keuzes bij de automaten; • Voldoet aan minimaal 6 van de 9 van de uitstralingspunten; • Biedt groente en/of fruit op een opvallende plek aan. Wij denken hiermee onze leerlingen een goed voorbeeld te geven om aandacht te hebben voor gezond en lekker eten.

4 februari 2021

Ook interessant

Nieuws
Schoolkamp

Schoolkamp

Nieuws
De Kröllerbollen zijn weer!

De Kröllerbollen zijn weer!

Nieuws
De Fabiaan kookt voor Oekraïne

De Fabiaan kookt voor Oekraïne